Baza dydaktyczna

Szkoła mieści się w przestronnym budynku, który w ciągu ostatnich lat przeszedł wiele istotnych zmian.

W obiekcie wymieniono stolarkę okienną, przeprowadzono termomodernizację budynku, remont nawierzchni sportowych, toalet oraz boiska wewnętrznego. Posiadamy także wyremontowaną salę gimnastyczną.

Szkoła Podstawowa nr 9 dysponuje estetycznymi i nowocześnie wyposażonymi salami lekcyjnymi.

Posiadamy również dobrze wyposażone pracownie szkolne m.in. przyrodniczą, chemiczną, kulinarną.

Do dyspozycji uczniów jest biblioteka, świetlica szkolna oraz stołówka. Na zewnątrz nowy plac zabaw i miasteczko ruchu drogowego.

Dla lepszego funkcjonowania szkoły wykorzystuje się technologię informacyjno – komunikacyjną.

Obiekt posiada też rozbudowany monitoring wizyjny.