Na zdjęciu grupa uczestników półkolonii. Zdjęcia na dworze w śnieżny dzień

Półkolonia zimowa z SP 9

Jak już od kilku lat, tak i w tym roku nasi uczniowie wzięli udział w półkolonii zimowej.

Pierwszy dzień to przede wszystkim

• zajęcia integracyjne ?,
  • zajęcia kulinarne (pyszna sałatka owocowa) ??,
  • zajęcia sensoryczne – chmurkolina ☁️
  • gry, zagadki

W drugim dniu dzieci odbyły wspaniałą lekcję gimnastyki ogólnorozwojowej, całkowicie dobrowolnej i wykonywanej z radością w OK Parku.

Trzeciego dnia półkolonii uczniowie obejrzeli bajkę w Multikinie Głogów pt. „Wyfrunięci”. Była to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu.

W czwartek grupy wybrały się na pływalnię Chrobry Głogów, a ostatniego dnia zagościli w Jednostce wojskowej, gdzie czekały na nich atrakcje zorganizowane przez Centrum Informacji Turystycznej w Głogowie.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za cudownie spędzony tydzień a Panią wychowawczynią: pani Renacie Droździel i pani Izabelli Michałowskiej za wspaniałą opiekę nad uczestnikami półkolonii.

Na zdjęciu grupa uczestników półkolonii. Zdjęcia w jednostce wojskowej
Na zdjęciu grupa uczestników półkolonii. w trakcie warsztatów kulinarnych

Więcej zdjęć na FB szkoły