Szko艂a Podstawowa Nr 9 im. Polskich Odkrywc贸w

Previous slide
Next slide

Niebieskie Igrzyska w SP9 馃挋

Przez ca艂y kwiecie艅 w naszej szkole przeprowadzanych jest szereg dzia艂a艅 maj膮cych na celu zwi臋kszenie 艣wiadomo艣ci uczni贸w o autyzmie. Opr贸cz rozmieszczonych w r贸偶nych cz臋艣ciach szko艂y gazetek tematycznych, odbywa艂y si臋 tak偶e warsztaty, podczas kt贸rych prowadz膮ce przybli偶a艂y uczniom zagadnienia zwi膮zane z autyzmem. Korzystaj膮c z gogli VR, kt贸re szko艂a pozyska艂a w ramach programu 鈥濴aboratoria Przysz艂o艣ci鈥 uczestnicy obejrzeli film 鈥濵贸j pierwszy dzie艅 w pracy鈥 fundacji SYNAPSIS. Dzi臋ki niemu mogli zobaczy膰 jak na co dzie艅 funkcjonuje osoba ze spektrum autyzmu.

#LaboratoriaPrzysz艂o艣ci

Niebieskie Igrzyska 2024 za Nami! 馃弳馃┑馃弳

Dodatkowo w dniu 23 kwietnia uczniowie klas I-III oraz oddzia艂y przedszkolne z PP nr 5 wsp贸lnie uczestniczyli w zabawach sportowych i kreatywnych, integruj膮c si臋 na rzecz obchod贸w 艢wiatowego Dnia 艢wiadomo艣ci 膭utyzmu oraz 艢wiatowego Miesi膮ca Wiedzy Na Temat Autyzmu. By艂 tor przeszk贸d, k膮cik kreatywny, k膮cik relaksu, fotobudka… By艂o pi臋knie! 馃グ Uczniowie r贸wnie偶 doskonalili kompetencje cyfrowe z wykorzystaniem sprz臋tu audiowizualnego #LaboratoriumPrzysz艂o艣ci. Nauczycielom uda艂o si臋, tak samo dzielnie, jak im uczniom, pokona膰 sportowy tor przeszk贸d. Wszystkim gratulujemy! 馃憦馃徎 Jeste艣cie Wielcy! 馃憦馃徎 Dzi臋kujemy za udzia艂 w wydarzeniu Publicznemu Przedszkolu nr 5 w G艂ogowie 馃.

Szczeg贸lnie serdecznie dzi臋kujemy za ufundowanie nagr贸d Klubowi Pi艂karskiemu 鈥濩hrobry鈥. 馃┑

Data publikacji / zmiany