Kiermasz „Skarby z naszej szafy”

20 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się kiermasz „Skarby z naszej szafy”, podczas którego uczniowie mogli kupić zabawki, książki i przybory szkolne. Dodatkowo do kupienia były także ciasta, galaretki, ciepłe lody, bajaderki oraz wiosenne napoje.

Głównym celem kiermaszu było zachęcenie dzieci do zrobienia porządków w szafach z zabawkami i danie im drugiego życia, co wlicza się w działania ekologiczne promowane przez naszą szkołę.

Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy 1371zł! Dochód będzie częścią funduszy zbieranych na zakup urządzeń z których będą korzystać nasi uczniowie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie ciasta na kiermasz, dzieciom za przyniesienie zabawek i książek, Dyrekcji oraz nauczycielom zaangażowanym w całe przedsięwzięcie.