Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Polskich Odkrywców

Previous slide
Next slide
Na zdjęciu jest grupa uczniów recytująca wiersz

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 10 stycznia uczniowie klas 1-3 przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Była to okazja dla uczniów do podziękowania swoim dziadkom za czas, który im poświęcają. Uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności i umiejętności. Mali artyści odtworzyli swoje role w scenkach kabaretowych, śpiewali piosenki, recytowali wiersze i tańczyli. Panowała fantastyczna atmosfera. Było wiele okazji do uśmiechu i wzruszeń. To niezwykłe Święto jest jak promyk radości w styczniowe dni.

Na zdjęciu grupa uczniów klasy klas 1. 2 i 3 recytująca wiersz dla dziadków

Na zdjęciu grupa uczniów klasy klas 1. 2 i 3 tańcząca dla dziadków
Na zdjęciu grupa uczniów klasy klas 1. 2 i 3 tańcząca z kapeluszami dla dziadków

Data publikacji / zmiany