XXI Powiatowy Konkurs Informatyczny

Dnia 7.06.2023 r nasza szkoła po raz XXI przeprowadziła Powiatowy Konkurs Informatyczny. Do konkursu zgłosiły się następujące szkoły: SP nr 2; SP nr 7; SP nr 8; SP nr 9, SP nr 11; SP nr 12; SP nr 14 i Szkoła Podstawowa w Jaczowie.

Serdeczne podziękowania składamy paniom mgr Urszuli Grzybowskiej i mgr Lucynie Kukle, które przygotowały pytania i wzięły udział w komisji konkursowej.

Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego i praktycznego. Do drugiej tury zakwalifikowali się:

• Jan Karwat – SP 11
  • Karim Tobolik – SP 2
  • Paweł Błażejewski – SP 2
  • Mikołaj Łaszkiewicz – SP 14
  • Igor Samborowicz – SP 12
  • Maksymilian Kostka – SP 12
  • Agnieszka Kowalska SP 7
  • Lena Gettner – SP 7
  • Czesław Kuraczycki – Guzik – SP 7

Po ciężkich zmaganiach na podium stanęli:

• Igor Samborowicz – SP 12
  • Lena Gettner – SP 7
  • Mikołaj Łaszkiewicz – SP 14

GRATULUJEMY !!!!

Puchary ufundował Prezydent Miasta Głogowa, natomiast Nagrody zostały ufundowane przez:

KGHM Polska Miedź S.A. – główny sponsor, Kancelarię Doradców Podatkowych – Sikorscy, SM Nadodrze, Łukasza Michałowskiego SFC, Pen – sp.j. Głogów, Sklep komputerowy – STARCOM, Avolta, Multikino.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowanie przedstawicielowi KGHM Polska Miedź SA Panu Adamowi Bugajczukowi, z-cy dyrektora naczelnego oddziału COPI, za udział w podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród.

Konkurs został zorganizowany przez p. Izabellę Michałowską i p. Justynę Zarazińską.